Koszyk

Obecnie zakupione produkty wysyłamy do Państwa na kilka sposobów:
-kurierem Poczty Polskiej usługą Pocztex Kurier 48
-kurierem DPD
-InPost Paczkomaty
Drogę przesyłki DPD śledzić można na stronie Zlokalizuj paczkę DPD
Drogę przesyłki Pocztex można śledzić na stronie emonitoring.poczta-polska.pl

Przesyłki w większości przypadków dochodzą na drugi dzień. Kurier-listonosz informuje Państwa SMSem o czasie dostawy przesyłki. W razie problemów z zastaniem Państwa w domu można umówić się na odbiór osobisty w wybranej placówce Poczty Polskiej.

Niektóre produkty marek  Sevylor, ColemanCampingaz, Chiruca, bywają wysyłane bezpośrednio od dystrybutora danej marki. W takich przypadkach nie możemy zagwarantować wysyłki za pobraniem, a paragony lub faktury dostarczymy osobno drogą mailową z adresu kontakt@etraper.pl. Produkty te mogą być wysłane innym sposobem niż te dostępne na naszej stronie, a termin realizacji takiej przesyłki może się wydłużyć do 6-8 dni roboczych.

Koszty wysyłki to:
Kurier - płatność przelewem: 20zł
Kurier - płatność przy odbiorze: 25zł
Paczkomat InPost - płatność przelewem: 15zł
Paczkomat InPost - płatność za pobraniem: 20zł

Produkty o wartości powyżej 300 zł wysyłamy na nasz koszt!

Wysyłka za granicę i dużych gabarytów, np. grilli gazowych odbywa się według cennika Poczty Polskiej. Różnicę pokrywa kupujący.

Płatności odbywają się przez system Autopay, ale w wyjątkowych sytuacjach można dokonać płatności bezpośrednio na nasz rachunek: 92 1140 2004 0000 3202 7879 2129 (adres siedziby: Trikom sp.jawna, ul. Traugutta 12, 67-100 Nowa Sól)

Przy płatnościach kartą realizujemy zamówienie zaraz po uzyskaniu pozytywnej autoryzacji.
W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą wróci on na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej klienta.

Poniżej lista przyjmowanych płatności błyskawicznych dzięki systemowi Autopay