Koszyk

eTraper 2.0

24.07.2016 r., właśnie minął tydzień od uruchomienia nowej wersji naszego sklepu. Serdecznie dziękujemy za pierwsze zamówienia, które ruszyły już od pierwszego dnia! Postawiliśmy przed sobą wielkie wyzwanie - chcemy stworzyć nowoczesny, intuicyjny sklep, w którym bez trudu będziecie mogli Państwo znaleźć artykuły przydatne w realizacji naszych wspólnych turystycznych pasji!

Wyprawa na najwyższy szczyt Europy, spływ rwącą rzeką, 100-kilometrowy bieg, czy objuczony motocykl nie są nam obce. Jednak kto wie, czy nie większą przyjemność sprawiają nam rodzinna wycieczka po Karkonoszach, rowerowa przejażdżka, czy nawet grill ze znajomymi. Nasz sklep kierujemy do takich właśnie osób, ceniących sobie pobyt na świeżym powietrzu w każdej, nie koniecznie ekstremalnej formie.

Dlatego w naszym sklepie oprócz odzieży i obuwia turystycznego, znajdziecie również wygodną odzież miejską, płaszcze i buty na zimę. W kategorii BIWAK obok namiotów wyprawowych będą namioty rodzinne i ogrodowe, a nieco obok meble campingowe i grille ogrodowe.

Jako że sami lubimy gadżety, wiele ich znajdzie się również w naszym sklepie. Będą to sakwy rowerowe i worki wodoszczelne na kajaki, samowary, butelki z filtrem, scyzoryki i wiele, wiele innych...

Jak widzicie, to dopiero początek. Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy że dołożymy wszelkich starań by sklep był wygodny w obsłudze, produktów było dużo i w dobrych cenach, a paczki żeby dochodziły na czas!

Zapraszamy!